top of page
Search

17.septembrī Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skolā "Zīļuks" sācies jaunais mācību gads


Šī bija diena, kad mēs visi tikāmies pēc garajām vasaras brīvdienām.

Pavasarī mēs iestādījām saulespuķu sēkliņas, kuras mums savā jubilejas pasākumā dāvāja portāls Baltic-ireland. Paties prieks bija ieraugot uzziedējušas saulespuķes. Pat neticējām, ka aizejot brīvdienās, kāds par tām būs parūpējies. Mēs zinām, ka mūs tur gaida. Mēs esam tikpat spēcīgi un gaiši kā saulespuķes.

Ar dziesmu un rotaļu palīdzību katrā bērnā tiek atraisīta valoda. Tāpēc skolā cenšamies valodu apgūt ne tikai latviešu valodas nodarbībās, bet arī kopīgi dziedot dziesmas, kas mums palīdz izjust arī dziesmas spēku.

Šī diena mums visiem bija svētki. Pēc atkalredzēšanās katra grupa devās uz savu darba stūrīti un kopā ar skolotāju apguva latviešu valodas zināšanas. Nodarbības tēma bija "Es un mana vasara." Bērni viens otram stāstīja, ko darījuši vasarā.

Šogad skolā pieteikti 28 bērni. Taču ne visi varēja ierasties uz pirmo nodarbību.

Šajā pusgadā skolā turpināsim iesāktās tradīcijas, kurās piedalās arī vecāki - “Miķeļdienas gadatirgus”, Latvijas dzimšanas dienai veltīts pasākums, Ziemassvētki.


Skolas e-pasts: ziljuks2014@gmail.com


Līguma izpildi finansē Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas(IZM) budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”, skolas darbību atbalsta Eiropas Latviešu apvienība (ELA) un Īrijas latviešu nacionālā padome (ĪLNP).


4 views0 comments

Comments


bottom of page