top of page
Search

''Volejbols latviešiem Kopenhāgenā'' svin 1 gada jubileju

Updated: Sep 12, 2023

“Čau, sēš-piecīši!” …tā mēs sākam savu tradicionālo iknedēļas Facebook ierakstu, ar bildi no 65. kopīgās spēles. Šoreiz tam ir īpaši garšīga noskaņa, mēs atzīmējam gadu apkārt Saulei, ir mūsu pirmā dzimšanas diena!Ašais pārskats. Gadu atpakaļ Kristīne Redberga izteica ideju: “Vai mēs varam uztaisīt vienkārši volejbolu mums pašiem priekam?'' Idejai realizējoties Arvis Štamgūts un Elizabete Avotiņa pievienojās volejbola bariņa tapināšanā un trijatā aizsāka pirmos stabilos soļus.


Šobrīd mēs ar citiem volejbola kāriem latviešiem ik nedēļu organizējam kopīgas spēles Kopenhāgenā. Galvenā vīzija ir veidot atvērtu un relaksētu vidi priekam, jautrībām, jokiem, visas pieredzes spektra volejbolistiem, kopā viens no otra apgūstot volejbola prasmes.


Šajā trenniņā uzaicinājām treneri Clara Windeleff no “CPH Beach”. Tikāmies Hafnia Hallen, Valby, āra smilšu laukumos, kur viņa pamācīja mums jaunus trikus un stiķus. Trenniņš bija intensīvs ar iesildīšanās spēlēm, vingrinājumiem pāros un miksētās grupās ikvienai garšai, ar iespēju treniņos apgūto turpināt praktizēt pašiem arī pat pēc saulrieta. Vakara noslēgumā neizpalika arī sarunas un latviešu dziesmas.


Kopš mūsu pirmās spēles 2022. gada 19. septembrī, ir aizritējušas 65 spēles un aktīvi iesaistīts 31 dalībnieks. Spēlējam vidēji divas reizes nedēļā. Ziemas sezonā Hafnia Hallen iekštelpas pludmales volejbola laukumos. Vasaras sezonā arī ārā - Ryparken, Amager Strand, Bellevue Strand.


Esam jautrs, vienkāršs bariņš ar odziņām un šokolādes glazūrām. Fokuss ir uz kopā būšanas prieku un volejbola spēles apgūšanu kopīgiem spēkiem.


Bariņā ir vieta arī Tev!

Seko mumsTiekamies smiltīs?

Volejbola kārie


Raksta autore: Elizabete Avotiņa

115 views0 comments

Comments


bottom of page