top of page
Search

Lielbārži spīdoši noņem skaidu mototrasē Anglijā

Pagājušās nedēļas nogalē Anglijā norisinājās pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģiem 11. posms, kurā startēja arī Latvijas talantīgākie braucēji – brāļi Lielbārži. Mūsu puišiem izdevās izcīnīt augsto trešo vietu un kāpt uz goda pjedestāla.


Pirmajā braucienā Cusses Gorse MX trasē Daniels un Bruno Lielbārži pēc smagas pirmās virāžas bija ceturtajā vietā. Braucienā laikā viņiem izdevās pakāpties par vienu vietu, nodrošinot trešo vietu pēc pirmā brauciena.


Otrā brauciena startā kādai no ekipāžām radās tehniskas problēmas, kas latviešus atstūma līdz 10./12. vietai, taču, meistarīgi veicot apdzīšanu, brāļi panāca vairākus konkurentus un braucienu noslēdza ceturtajā vietā. Kā pēc finiša atzina abi braucēji, šis bijis “lielisks brauciens no starta līdz finišam”. Šobrīd sezonas kopvērtējumā Lielbārži pacēlušies uz piekto pozīciju.


Sacensības noskatīties un brāļus Lielbāržus morāli atbalstīt bija ieradušies vairāk kā desmit tautiešu no Lielbritānijas, kā arī citām valstīm, piemēram, Islandes un Īrijas. Latviešiem kāpjot uz goda pjedestāla, publikā atskanēja daudzbalsīgs: “Malači! Malači!”


Īrijas fani sociālajam medijam “Laiva” atklāja, ka izlēmuši braukt uz Anglijas posmu pēc tam, kad noskatījušies Ziemeļīrijas posmu. “Laiva” novēroja, ka vietējie skatītāji bija patīkami pārsteigti par latviešu fanu skaļo atribūtiku un līdzi jušanu brāļu Lielbāržu ekipāžai. Savukārt paši notikuma vaininieki Daniels un Bruno atzina, ka redzēt un dzirdēt publikā latviešu fanus motivējis braukt vēl ātrāk. Puiši arī gandarīti secināja, ka tik daudz fanu pie savas telts pēc sacensībām vēl nav pieredzējuši, ja nu vienīgi Igaunijas posmā.


Brāļi Lielbārži ar komandu no sirds pateicās visiem faniem par līdzjušanu un veltīja laiku gan kopbildei, gan individuālām fotosesijām.
Informāciju sagatavoja

Uldis Balodis

medijslaiva@gmail.com


81 views0 comments

Comentários


bottom of page