top of page
Search

“Mēs bijām, mēs esam, mēs būsim...”

Ar šādu vadmotīvu 28. aprīlī Børkop bibliotēkā, MarKat, Ågade 6,7080 Børkop notiks pasākums TEĀTRA PĒCPUSDIENA, ko rīko Latviešu - dāņu biedrības amatierteātris „Pūpols”. Tā laikā tiks izrādīti divi teātra uzvedumi.  


Latviešu - dāņu biedrības amatierteātris “Pūpols”

Viens no tiem - "Ceļš”, kas stāsta par jaunu japāņu sievieti, kura iekļūst laika ratā, apmet tur cilpu un attopas svešā zemē, kur dzīvo dziedoši un savu zemi mīloši cilvēki. Te viņa sastopas ar vērtībām, kurām  nav laika un vietas robežu. 


Dzejas un mūzikas uzvedums “Ceļš”, kas tapis teātra “Pūpols” kopsadarbībā ar latviešu kori Dānijā “Rietumvējš” un japānieti Mikan, būs skatāms pulksten 16.00. Uzveduma viesrežisore un dzejas kompozīcijas sastādītāja ir Velga Līce, kora diriģente - Kristīne Zariņa.


Pasākuma turpinājumā, pulksten 17.30 - Latviešu teātra Itālijā “Momento” viesizrāde “Latviešu sieviete Itālijā (tikai) iepazīstina ar sevi. 2.daļa. Mātes”. Izrāde ir par latviešu sieviešu dažādajām izvēlēm atšķirīgā laikā un mainīgā telpā un kāpēc viena no izvēlēm ir teātris, teātris, kas savieno laiku un telpu. Izrāde ir par iepazīšanos jebkādā tās nozīmē, par dzīvē svarīgāko, par ilūzijām. Izrādes tekstu ir uzrakstījis Regnārs Vaivars, iedvesmojoties no Itālijā dzīvojošām latviešu sievietēm, viņu stāstiem. Izrādes režisori - Regnārs Vaivars un Lāsma Pintere.


Pirms, pēc un izrāžu starplaikā būsiet laipni aicināti baudīt Līgas Krūmiņas sarūpētos cienastus un dzērienus.


Gaidīsim jūs svētdien, 28.aprīlī, no plkst 15.30 Børkop bibliotekā, MarKat, Ågade 6,7080  Børkop.  Latviešu - dāņu biedrības amatierteātra „Pūpols” vārdā, Lilita Thomsen

Jautājumiem: lilitathomsen@gmail.com vai +453190565617 views0 comments

Comments


bottom of page