top of page
Search

Pēc 7 posmiem noskaidrots Anglijas čempions zolītē 2023

Updated: Dec 6, 2023

Aizvadītajā, sarmas klātajā un dzestrajā, sestdienā Witcombe and Bentham ciema hallē norisinājās spraigākais notikums Anglijas zolmaņiem - Anglijas čempionāta Zolītē 2023 noslēdzošais 7.posms, kas bija arī "Ziemas kauss Zolītē 2023". Uz čempiona titulu pretendēja 6 zolmaņi, līdz ar to katrs punkts katram spēlētājam bija no svara un visi cīnījās līdz pēdējam. Kā jau kāršu spēlē tas notiek, kādam veicās vairāk, kādam fortuna uzgrieza muguru.

Uldis un Elīna Baloži zolītes čempionātu rīko jau otro gadu un šo divu gadu laikā ir izveidojies ģimenisks zolmaņu pulks, kas cenšās apmeklēt visus posmus un mīl uzspēlēt zoli. Čempionāta ietvaros katrā posmā tika izspēlētas sešas kārtas, kuras ilga 50 minūtes. Tā kā pēdējā posmā notiek arī ''Ziemas kauss'', tad par tā uzvarētājiem tika kronēti:

  1. vieta - Kaspars Grabovskis;

  2. vieta - Andis Brēdiķis;

  3. vieta - Jorens Igalis.

Savukārt pēc sešām izspēlētām kārtām tika noskaidrots arī Anglijas čempions zolītē. Pēc nospēlētām piecām kārtām rezultāti bija tik cieši, ka pirmās trīs vietas savā starpā šķīra vien pāris punkti. Tikai aizvadot spraigu sesto kārtu noskaidrojās veiksmīgākais zolmanis, kurš arī ieguva čempiona titulu. Par ''Anglijas čempionāta Zolītē 2023'' uzvarētājiem kļuva:

  1. vieta - Kaspars Grabovskis;

  2. vieta - Jorens Igalis;

  3. vieta - Kārlis Pētersons.

Par labāko Zolmani, tika kronēts Kaspars Cēsis, kurš ar 18 vinnētām zolēm ieņēma godpilno pirmo vietu.

Paldies Elīnai Balodei par krūzīšu dizainiem, VB Distillery un Annas Dravas par dāvanām uzvarētājiem, kā arī Lion Laser Art par unikālām balvām.


Čempionāta organizatori nāca klajā ar patīkamu paziņojumu, ka nākamgad zolītes čempionātam ir ģenerālsponsors VB Distillery un čempionāta nosaukums būs "VB Distillery kauss Zolītē 2024"

Uz drīzu tikšanos nākamgad 1.kārtā jau 3.februārī Peterborough.


Informāciju sagatavoja

Elīna Balode

Sociālā medija LAIVA producente

Foto autore Elīna Balode

6 views0 comments

Comments


bottom of page