top of page
Search

Pirmizrāde "Naktssargs un veļas mazgātāja" Stokholmā

Birmingemas Mazā teātra, BMT London studio un Latviešu – dāņu biedrības amatierteātra Pūpols kopīgais fantastiskais brauciens vainagojās ar nokļūšanu galamērķī Stokholmā, kur par mums “šefību” uzņēmās Zviedrijas Latviešu apvienība (ZLA) un Stokholmas Atraktīvais Latviešu Amatierteātris – SALA.

Mēs tikām sagaidīti, aprūpēti, uzņemti, pabaroti ar burvīgu zupu un daudziem gardumiem. Mums bija lieliska iespēja redzēt SALAs pirmizrādi, pēc kuras notika draudzīgas nakts sarunas. Pirms pirmizrādes no sirds izbaudījām ZLA organizēto un Guntas Eneroth vadīto ekskursiju pa Stokholmu. Tikai uz mirkli radās satraukums, kad ekskursija noslēdzās ar ekstremālu izklaidi, jo Stokholmas pazemes labirintos novietoto auto nebija nemaz tik viegli atrast. Taču viss beidzās laimīgi un uz mūsu lielo dienas bonusu – SALAs Paula Putniņa lugas pirmizrādi “Naktssargs un veļasmazgātāja” ieradāmies laicīgi.

Brauciena mērķis sasniegts! Mēs, pieci cilvēki no trim dažādiem teātriem, ieradāmies Stokholmā atbalstīt mūsu kolēģus, īpaši režisori Agnesi Jēgeri, SALAs aktierus un tehnisko personālu, pirmizrādes dienā. Pateicamies ZLA un SALAi par iespēju būt klāt teātra svētkos, ko baudījām Stokholmā.

Ceram, ka esam aizsākuši radošu un biedrisku tradīciju, kam pievienosies arī citi teātri un teātra mīļotāji. Jau zināms, ka jau drīz dažas nākamās pirmizrādes būs Vejlē, Īrijā, Bergenā un Birmingemā!

Avots: Birmingemas Mazais teātris19 views0 comments

Comments


bottom of page