top of page
Search

Raidījums “Uz skatuves” aicina uz draudzīgu sarunu ar Leldi Vikmani

Otrdien, 8. februārī plkst. 21.00 pēc Latvijas laika Sociālā medija “LAIVA” raidījumā “Uz skatuves” būs iespēja sekot līdzi intervijai ar aktrisi, diasporas kultūras kopu aktīvu vēstnesi – Leldi Vikmani. Sarunu, kas notiks tiešsaistes platformās (Facebook un Youtube), vadīs Vācijas Latviešu amatierteātra-studijas "Ezīši" režisore Laura Ritenberga-Kinder.Izdzirdot filmas “Vajadzīga soliste” nosaukumu, lielākajai daļai latviešu pirmā asociācija ir Lelde Vikmane, vai arī otrādi – līdzko tiek nosaukts viņas vārds, nevilšus prātā iezogas tautā tik iemīļotā filma. Taču patiesībā Lelde savā dzīvē ir spēlējusi daudz dažādu lomu – esot gan teātra, gan kino aktrise, vēlāk strādājot reklāmas jomā, bet pašlaik aktīvi darbojoties ar diasporas kultūras kopām, kā arī pildot mammas lomu savam dēlam.

Lai uzzinātu, kas un kāda tad ir Lelde aiz savām dažādajām lomām, mēs iesakām pievienoties raidījuma “Uz skatuves” tiešraidei otrdien, 8. februārī, kad ar Leldi Vikmani sarunāsies viena no raidījuma vadītājām – Laura R

itenberga-Kinder. Saruna būs krāsains ceļojums pa Leldes dzīves līkločiem, sapņiem, skatījumu uz kultūru latviešu diasporā pasaulē. Lelde atbildēs arī uz skatītāju jautājumiem, kurus varēs uzdot raidījuma laikā pieejamajā tiešsaistes čata funkcijā. Raidījumam varēs sekot līdzi gan tiešsaistē, gan arī vēlāk noskatīties raidījuma ierakstu, kas būs pieejams gan Facebook, gan Youtube platformās.

Sociālā medija “LAIVA” raidījuma “Uz skatuves” tiešraides notiek divas reizes mēnesī – otrdienu vakaros, tajā tiek izvaicāta kāda Latvijas teātra nozares personība, vai arī notiek iepazīšanās ar latviešu amatieru teātriem pasaulē. Raidījums top sadarbībā ar Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienību.


Papildu informācijai:

Elīna Balode

Sociālais medijs LAIVA

E-pasts:


medijslaiva@gmail.com

www.medijslaiva.com

Facebook: https://www.facebook.com/medijslaiva

Youtube: https://youtu.be/EvSMLjoQ_Xw


119 views0 comments

Comments


bottom of page