top of page
Search

"Rietumvējš" par piedzīvoto Dziesmusvētkos

Sveiki, draugi!

Uz vasaras beigām lēnām atgriežamies pie mūsu ikdienas darbiem, atskatoties uz to, ko vasara mums piedāvāja. Mūsu skanīgais koris jau kādu laiku ir atpakaļ no Rīgas, kur kopā ar Kopenhāgenas Latviešu kori piedalījāmies ilgi gaidītajos Dziesmu un Deju svētkos! Gribam padalīties savos iespaidos arī ar jums.

Dziesmu svētku dienas bija piepildītas ar visdažādākajām emocijām un notikumiem - ballītēm, mēģinājumiem un četriem koncertiem. Vienreizējie vakari pēc mēģinājumiem mums deva iespēju baudīt Dānijas apvienotā kora kompāniju un kopēju mīlestību pret dziesmu.

Protams, bez ballītēm mēs arī apmeklējām visus mēģinājumus, kur sastapām jau pazīstamus un ieguvām jaunus draugus, tāpat arī gatavojāmies koncertiem. Visi kopā mēs izpildījām daudzas skaistas, visiem zināmas latviešu dziesmas, taču bija dzirdami arī vairāki pirmatskaņojumi.

Pirmajā svētku dienā mēs devāmies Svētku gājienā, baudot skaisto Vecrīgu un kopību ar citiem kolektīviem. Lai gan gandrīz visa gājiena laikā mūs pavadīja lietus, tas mums īsti netraucēja! Mēs dziedājām no sirds gan saulē, gan lietus laikā.

Mūsu draudzīgie Rietumvēja koristi vienmēr ir gatavi palīdzēt un atbalstīt viens otru. Mēs palīdzējām viens otram ar tērpu gludināšanu, bižu un vainagu pīšanu. Tas šo īpašo svētku sajūtu padarīja vēl siltāku un mājīgāku.

Šie svētki bija neaizmirstams piedzīvojums, kas paliks mūsu atmiņās uz ilgu laiku. Pateicamies visiem, kas devās šajā ceļā kopā ar mums un veicināja to, lai šie daudzie tūkstoši dziedātāju būtu uz vienas skatuves, vienā elpas vilcienā un vienā dziesmā visi kopā! Un tagad mūs gaida jaunā sezona ar pirmo mēģinājumu jau šodien 6. septembrī pl. 19.00 skaistajā Vailes Kultūras namā Bygningen. Visi, kam patīk dziedāt, ir laipni aicināti mums pievienoties!LDB koris "Rietumvējš"

E-pasts: ldbkoris@gmail.com


2 views0 comments

コメント


bottom of page