top of page
Search

Uldis Balodis kļūst par Ziemassvētku vecīti

Updated: Dec 6, 2023

Sociālā medija “Laiva” izveidotājs Uldis Balodis ir aktīvs ne tikai sociālajos tīklos. Viņš nevien iesaistās latviešu diasporas Apvienotajā Karalistē pasākumos kā organizators vai dalībnieks, bet nepaliek malā arī savas dzīvesvietas ikdienā un aktivitātēs. Šogad Uldim tika uzticēts iejusties Ziemassvētku vecīša ādā Brockworth ciema egles iedegšanas pasākumā.Jau divus gadus Uldis darbojas kā brīvprātīgais vietējās sabiedrības labā. Katru otro trešdienu Uldis apmeklē ciempadomes sēdes un šogad ir kļuvis pat par vietējās Būvatļauju un lielceļu komitejas vadītāju. “Pēc viņa iniciatīvas šogad mūsu piemājas bērnu laukumiņā tapa papildu šķēršļi un platformas, kur bērniem spēlēties un attīstīt fizisko spēku un veiklību,” priecīga ir četru bērnu māmiņa – Brockworth ciema iedzīvotāja Elīna Balode.


Pagājušopiektdien, 24. novembrī, Uldis pēc darba pusnaktī devies uz Brockworth kopienas centru, lai palīdzētu dekorēt telpas; darbiņš ildzis līdz trijiem naktī. Nākamajā rītā Baložu ģimene kopā ar bērniem devusies izpušķot Ziemassvētku eglīti ārā pie centra. Pasākuma dienā Uldis bija sarunājis dažus paziņas ar močiem, kas viņu kā Ziemassvētku vecīti eskortēja uz pasākuma vietu.


Ziemassvētku vecītis bērniem dāvanu vietā bija atvedis mākslīgas sniegapikas. Sanākušajiem uz vietas tika sarīkota pikošanās, kurā ar lielu azartu iesaistījās gan lieli, gan mazi. Pēc tam katrs bērns, kurš vēlējās, varēja pasēdēt Vecītim klēpī un parunāties, pačukstēt, kādu dāvanu šogad vēlas, kā arī uztaisīt kopīgu bildi. Kad satumsa, viesus priecēja vietējais pūtēju orķestris un pēc mazā koncerta ar skaļām gavilēm tika svinīgi iedegta svētku eglīte.Informāciju sagatavoja

Gunita Lagzdiņa-Skroderēna,

sociālā medija “Laiva” pārstāve

Foto autors Uldis Balodis


11 views0 comments

Comments


bottom of page