top of page
PXL_20230520_195536804.MP.jpg

Par mums

Sociālis medijs LAIVA, bāzēts Anglijā, ir divu cilvēku Elīnas un Ulda Baložu kopdarbs pasaules latviešiem Facebook, Twitter, Instargram un Youtube platformās. Projekta mērķis ir komunicēt ar latviešiem plašajā pasaulē, būt vidutājiem informācijas apmaiņai. 

KOMANDA

Modrīte Reine

Modrīte Reine

Modrīte ir no Anglijas un par sevi saka: ''Mana dzīves jēga un misija ir veidot šo pasauli par labāku vietu.'' Raidījuma ''Rokas darba nebijās'' vadītāja.

Astrīda Leščinska

Astrīda Leščinska

Astrīda dzīvo Latgalē. Viņa vada raidījumu ''Stunde Latgolys laivā'', kur iepazīstina skatītājus ar Latgali.

silhouette-businessman-man-in-suit-with-tie-on-a-vector-13429739_edited.jpg

Vārds Uzv

Pievienojies komandai

Lelde Čarnecka

Lelde Čarnecka

Lelde ir aktrise, režisore, teātra un runas pasniedzēja. Šobrīd darbojas sociālos projektos, veido kopienas teātra izrādes, studē psiholoğiju un vada ''Runas Studiju'' Liepājā.

Gunta Eneroth

Gunta Eneroth

Žurnāliste un skolotāja Zviedrijā. Projekta ''RaDi latvieši'' projekta vadītāja. Raidījuma ''Latvietis sirdī'' vadītāja.

Laura Ritenberga-Kinder

Laura Ritenberga-Kinder

Laura  dzīvo Vācijā, viņa ir Vācijas latviešu amatierteātra - studijas ''Ezīši'' režisore, valodniece, raidījuma ''Uz skatuves'' vadītāja, tiesu tulce un tulkotāja. Kopumā varētu teikt cilvēks orķestris.

Anastasia Fox

Anastasia Fox

Anastasia dzīvo Anglijā, vada raidījumu ''Pienākumi. Noteikumi. Tiesības'', informējot un izglītojot tautiešus Apvienotajā Karalistē.

Agija Tomme_edited.jpg

Agija Tomme

Ārste psihoterapeite ar zinātkāri par pasauli un cilvēkiem tajā. Raidījuma '' Prāta un emociju labirints'' vadītāja.

silhouette-businessman-man-in-suit-with-

Vārds Uzvārds

Pievienojies komandai.

Inguna Grietiņa Dārziņa

Inguna Grietiņa -Dārziņa

Inguna ir Latviešu biedrības Īrijā valdes priekšsēdētāja, koru ''LABKĪ'' un  “eLVē'' mākslinieciskā vadītāja un diriģente, kultūrtelpas “Dziesmu un deju svētku kustība latviešiem pasaulē” priekšsēde. Inguna vada raidījumu ''Kultūrtelpa''. Tas ir raidījums par to, kas katram latvietim sirdī: mūzika, dziesma, deja jeb viss, kas saistīts ar mūsu dārgāko kultūras tradīciju – dziesmu un deju svētkiem.

Māra Druvnese

Māra Druvnese

Māra Druvnese dzīvo Latvijā, bet strādā Apvienotajā Karalistē kā apdrošināšanas brokeris. Māra vada raidījumu "Ar skatu nākotnē".

Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

Gunita Lagzdiņa - Skroderēna

Gunita ir rakstiece un grāmatu redaktore Latvijā, viņa vada raidījumu ''Grāmatzīme'', par un ap grāmatām, zīmēm un pieturzīmēm.

bottom of page